Ochrana súkromia

Čo tieto zásady ochrany osobných údajov zahŕňajú? Vaše súkromie berieme veľmi vážne. Tieto zásady ochrany osobných údajov sa riadia a podrobnosti o hlavných zásadách ochrany osobných údajov, ktoré uplatňujeme na údaje, ktoré zhromažďujeme prostredníctvom našich služieb.

O našich službách. Špecializujeme sa na rôzne služby. Naším cieľom je poskytovať služby na základe vášho nedávneho správania pri prehliadaní. S našou službou by ste mali dostať osobnú pomoc, ktorá je pre vás relevantnejšia ako štandardná, ktorú by ste dostali bez nás. Pre viac informácií o našich službách kliknite sem.

Užívateľské voľby. Ak nechcete prijímať reklamy, ktoré sa zobrazujú u nás, vo vašom aktuálnom prehliadači a prehliadačoch, ktoré sme prepojili s vaším technickým identifikátorom, tu môžete zakázať zobrazovanie našich reklám. Ak sa chcete odhlásiť z aktuálneho prehliadača, zrušte zaškrtnutie políčka, ktoré je potvrdením odberu noviniek.

Naše záväzky a dodržiavanie. Naša spoločnosť je prvoradou iniciatívou väčšej transparentnosti a kontroly pre užívateľov.

Naše technológie. Zhromažďujeme informácie prostredníctvom technických súborov cookie umiestnených vo vašom prehliadači.

Bezpečnosť a uchovávanie údajov. Bezpečnosť vašich informácií je pre nás zásadná. Vykonali sme štandardné bezpečnostné opatrenia, medzi ktoré patrí používanie firewallov a šifrovanie. Tieto zásady ochrany osobných údajov môžeme aktualizovať alebo zmeniť. Ak revidujeme naše zásady ochrany osobných údajov, tieto zmeny tohto vyhlásenia o ochrane osobných údajov a ďalších miest, ktoré považujeme za vhodné, zverejníme, aby ste vedeli, aké informácie zhromažďujeme, ako ich používame a za akých okolností, ak ich zverejníme. ono. Ak vykonáme akékoľvek podstatné zmeny, upozorníme vás prostredníctvom oznámenia na tejto stránke predtým, ako zmena nadobudne účinnosť. 

 

E-mail: info@dekarbonizuj.sk