Vaša spokojnosť je pre nás všetkým. Preto ak máte nejakú kladnú alebo zápornú skúsenosť, dávame Vám priestor vyjadriť sa. Vaše názory a podnety sú pre nás veľmi dôležité. Pomáhajú nám skvalitňovať naše služby pre Vás.
Prosím, nepíšte sem Vaše otázky, ale skúsenosti.


Toto sú názory od našich zákazníkov:

Dňa 11.5.2022 som mal v servise u p. Hatiara moju Octaviu 2,MPi motor na LPG s nájazdom 211 180 km, pred absolvovaní STK. Všetko dopadlo dobre, len emisné hodnoty benzínu neboli v poriadku. Pán Hatiar mi vzhľadom na toľké km odporučil dekarbonizáciu motora. Po jej vykonaní som reakciou motora bol príjemné prekvapený. To čo sa mi predtým javilo normálne prestalo a motor pracoval hladšie, v určitých otáčkach plynulejšie prechádzal do výkonu. Emisie nemohol znovu zmerať, lebo došlo k zlyhaniu analyzátoru výfukových plynov. Som zvedavý ako dopadnú emisie,keď ma prekvapil lepší chod motora. Ale už tento výsledok je poznateľne lepší nasvedčuje, že je to na dobrej ceste.
 
Dátum napísania: 16 May 2022
Napísal: Miroslav Gašpar
Zvolen
Mercedes C180 CGI, 2010, 200 000 km, motor nevykazoval ziadne zvlastne spravanie, ale pred vymenou oleja som natrafil na stranke p. Hatiara na pripravky BG109 a BG110, tak som ich pouzil. Nestal sa ziadny zazrak, auto sa nestavia na zadne ani spotreba neklesla do zapornych hodnot, ale motor ide jednoznacne hladsie, tichsie a kultivovanejsie, pri naklade 30 € / 10 000 km... Takze teraz je v hlave chrobak, co by urobila uplna dekarbonizacia. Dakujem, MH.
 
Dátum napísania: 05 July 2021
Napísal: Milan Hornak
Levice
Vyskúšal som dekarbo od BG u pána Hatiara...som nad mieru spokojný. Robili mi OLEJOVÉ dekarbo, potom dekarbo SACIEHO POTRUBIA a zakúpil som si aj dekarbo palivovej sústavy. Takže som vyskúšal všetky tri stupne.
U pána Hatiara som bol v servise s plynovým zariadením, pri tejto príležitosti sme sa rozprávali o tom, že sa mi zdá moje auto slabé na to že je to dvojliter, že strašne zle štartuje, cuká, trhá a žerie ako tank...p. Hatiar mi odporučil vyskúšať kompletnú - 3 stupňovú dekarbonizáciu motora od BG

Vozidlo, na ktorom sme dekarbo robili:
HONDA CR-V tretej generácie, 2.0 i-vtec (benzín), 4x4, 2012 (starší model), 110 kW, 151 koní mám ho od nova, nájazd pri dekarbe 131600 KM.

Bol som osobne pri aute keď robili dekarbonizáciu, pretože sa to musí robiť vonku. Sám som ostal veľmi prekvapený aké svinstvo mi išlo z výfuku von. Od benzín . LPG by som to isto nečakal. To čo šlo von bolo horšie ako na 20 ročnom nafťáku.
Po kompletnom dekarbe auto má citeľne vyšší výkon, je oveľa živšie ako pred tým, akceleruje aj na 6-tke, prípadne aj pri inom rýchlostnom stupni už pri pomerne nízkych otáčkach, pri podradení prípadne prudkom pridaní prestalo šklbať a trhať, oveľa lepšie na studeno štartuje, po prejdení cca 550 km a prerátaní spotreby som zistil, že po tomto kompletnom dekarbe motora mi klesla spotreba v priemere o 1,54 litra /100km.
Z vlastnej skúsenosti dekarbonizáciu od BG odporúčam, aj keď sa mi to zdalo trochu drahé, ale výsledok stál za to.
Musím pochváliť aj dielňu a mechanikov pána Hatiara, vozidlo urobili na počkanie, kvalitná a dobrá práca, trvalo to cca 4 hodiny, dokonca mi od bolo ponúknuté náhradné auto - fabia, aby som tam nemusel čakať a po svoje auto si prídem keď zavolajú. je vidieť, že chlapi sa vo veciach, ktoré robia vyznajú, pretože na čokoľvek ohľadom môjho auta som sa spýtal, všetko vedeli odpovedať, prípadne poradiť.
 
Dátum napísania: 13 February 2021
Napísal: Miloš Maslo
Ružomberok
Po namontovaní plynového pohonu do Mazdy CX 7 (2008, DISI 2,3 T, 90 tis. km) sa prejavila závada na benzínovej časti pohonu. Dlho sme so servisom Hatiar riešili dôvod závady, až sme sa dopracovali k rozhodnutiu pokúsiť sa riešiť závadu elimináciou prípadných karbónových usadenín v motore. Po cca 2x použití prípravku BG 44K sa zdá, že je to správna cesta, pretože závada sa prejavuje už len sporadicky. Možno, že čochvíľa nastane čas na celkové dekarbo motora, ktoré rozhodne nechám vykonať firmu Hatiar vo Zvolene.
 
Dátum napísania: 31 January 2021
Napísal: Ha eS
Banská Bystrica
Na jar ked zastal svet zastalo s nim aj moje auto lebo som nemal moc kam chodit. Po cca troch mesiacoch som zacal jazdit - v aute bol uz preto trochu starsi benzin. Sposobilo to ze auto zacalo zle startovat - startoval som na viac pokusov pripadne len so zosliapnutym plynovym pedalom sa to podarilo. Potom za studena bez vykonu a az po ciastocnom zahriati to ozilo. U Hatiara mi poradili naliat do benzinu taku zazracnu plechovku - smrdelo to ako mocovina ?
Vyjazdil som s tym plnu nadrz a cudej sa svete - je pi problemoch. Je to uz cca 3 mesiace - asi 6000km a je pokoj. Je uzasne ze auto sa nemusi opravovat mechanicky, ale ide to aj chemicky. Dakujem ?
 
Dátum napísania: 16 December 2020
Napísal: Michal G
KA
Pre dekarbonizáciu som sa rozhodol z preventívnych dôvodov, žiadne konkrétne problémy ma netrápili. Resp. netrápili, pokiaľ sme u pána Hatiara nezmerali emisie. Hodnoty boli ďaleko za čiarou. Dekarbonizácia si s tým, podľa slov pána Hatiara, mala poradiť. A poradila si s tým dokonale, viac na FB profile DEKARBO Zvolen (27.4.2019). Moje Subaru Outback má už 12 rokov, 245 000 km, takže si rozhodne (emisie - neemisie) zaslúžilo trochu "prepláchnuť". Teraz, mesiac po prevedení, môžem len podčiarknuť svoje prvé dojmy - ide "hladšie", ľahšie akceleruje, mám pocit, že i ľahšie štartuje. Som spokojný, odporúčam.
 
Dátum napísania: 29 May 2019
Napísal: Martin
Nitra
Veľká vďaka pánovi Hatiarovi za skvele odvedenú prácu na mojom Lexuse RX 300. Vozidlo pred dekarbonizáciou mal nepravidelný chod hlavne za studena aj na priek tomu že motor bol po výmene sviečok a zapaľovacích kábloch. Kolísali aj emisie. Teraz po vykonanej dekarbonizácií motor má pravidelný chod bez problémové emisie, lepší výkon a spotreba klesla cca 1,5L na 100km na vozidle mám cez 260 tis km a to na plyne (LPG). Motor je teraz pružnejší, výkonnejší nemusím tak tlačiť na plynový pedál, preto aj tá spotreba klesla. Ešte raz vďaka za skvelý profesionálny prístup a záchranu mojej peňaženky pred nákladnou opravou čo by ma asi neminula keby som nevyhľadal vaše služby.
 
Dátum napísania: 18 March 2019
Napísal: Dušan J.
Štúrovo
U pána Hatiara som bol na preventívnej dekarbonizácii pričom sme použili pripravky BG na servis olejového, sacieho, motorového a vstrekovacieho systému. Motor je živší a kultivovanejší, problém so zaneseným katalyzátorom úplne zmizol a hodnoty, ktoré sme namerali boli ukážkové. Nehovoriac o tom, že pán Hatiar bol ochotný ostať o dosť dlhšie v práci, aby sme to celé dokončili. Určite sa vrátim aj na výmenu plynovej nádrže, ktorá ma už čaká. Stretol som sa s profesionálnym prístupom a s prácou som spokojný
 
Dátum napísania: 09 March 2019
Napísal: Jakub Martuš
Zvolen
Chcem sa poďakovať môjmu kolegovi z LPG fachu za perfektné a dôkladné vyčistenie môjho motora od karbónu. Síce ho moja Octavia RSka 2,0 147 kW FSi B+LPG riadne potrápila, ale výsledok stojí za to. Zvýšená kompresia sa okamžite prejavila. Motor ožil v celom spektre otáčok a má veľmi hladký chod. Po týždni jazdenia od dekarbonizácie môžem potvrdiť aj pokles spotreby. Odporúčam každému, komu záleží na svojom motore s priamym vstrekom ( TFSI,TSI, GDI...), alebo aj klasickom MPI
 
Dátum napísania: 23 February 2019
Napísal: Kamil B
Svidník
Náš úspech s dekarbonizáciou. Zákazník nám napísal:
Takto to dopadne, keď sa staneme zákazníkom svojich zákazníkov. "DOPADLI SME SUPER"
V poslednej dobe naše služobné vozidlo Roomster 1,2 TSI pokašliava a nie vždy sa chová tak ako by malo. Konzultoval som to s niekoľkými "odborníkmi", každý mal svoj vlastný názor. Viacerí z nich bez váhania všetko zvalili na plyn :-). Vozidlo jazdilo 89000 km len na benzín až potom sa namontovalo LPG. Teraz má 123000 km čiže najazdilo len 34000 km na kombinovanú pohonnú látku BA-LPG. Okrem toho poznám viac prípadov kde takéto motory majú podobné problémy aj bez LPG. Pretože som nedávno mal vynikajúcu osobnú skúsenosť s produktmi BG, tak som sa rozhodol, že dekarbonizáciu vykonáme aj na tomto vozidle. Po viacerých telefonátoch s našim dlhoročným odberateľom Marianom Hatiarom sme sa nakoniec dohodli, že dekarbonizáciu nášho firemného vozidla vykonáme na jeho pracovisku vo Zvolene. Vozidlo po vykonaní kompletnej dekarbonizácii ožilo. Niet divu, veď tlaky v jednotlivých valcoch boli mizerné. Pred čistením 12-12-8-8 bar, po čistení 14-14-14-14 bar. Po dokončení dekarbonizácii sme žasli, že ako super všetko funguje. V kútiku duše sme verili, že všetky hodnoty budú lepšie ale že budú až tak vynikajúce sa nám ani len nesnívalo. Vrele odporúčam dekarbonizáciu s produktmi "BG".vo firme HATIAR s.r.o.
 
Dátum napísania: 18 February 2019
Napísal: Autogas Slovakia s.r.o
Štúrovo

<< Prvá Predchádzajúca 1 2 Ďalšia Ostatná >>

Stránka 1 z 2


Pridať referenciu
* takto označené polia sú povinné.
Vaše meno:*
Váš email (nebude sa zobrazovať):*
Lokalita:
Bezpečnostný kód:
Opíšte prosím bezpečnostný kód:*
Vašu referenciu napíšte prosím do políčka nižšie:*